Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Noclegi w Poleskim Parku Narodowym - Agroturystyka Polesie

Noclegi w Poleskim Parku Narodowym - Agroturystyka Polesie
Agroturystyka Polesie - Noclegi w Poleskim Parku NarodowymZ całego serca polecamy! Agroturystyka Polesie to nowy, stylowy, drewniany dom w sercu Poleskiego Parku Narodowego, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. To miejsce spokojne i kameralne usytuowane wśród poleskich lasów, jezior, łąk, pól i bagien. To ucieczka od zgiełku i pośpiechu. U nas czas płynie wolniej, a śpiew ptaków i szum wiatru umila czas. Tu zawsze jest pięknie:


- wiosną, gdy przyroda budzi się do życia,
- latem, gdy zboże dojrzewa w słońcu,
- jesienią, gdy drzewa mienią się paletą różnorodnych barw,
- i zimą, gdy śnieżny puch otula okolicę.

Tuż obok naszego domu można spotkać i obserwować wiele cennych gatunków zwierząt, w tym łosie, sarny, jelenie, bobry, żurawie, bociany białe i czarne, czaple białe i siwe, dudki i wiele, wiele innych. Tu przyroda potrafi zawsze zaskakiwać i sprawia, że niesamowite przeżycia są na wyciągnięcie ręki.

W najbliższej okolicy znajduje się kilka jezior z kąpieliskami: Zagłębocze, Piaseczno, Rotcze (Grabniak), Uściwierz, Sumin, Wytyckie oraz kilka pięknych dzikich jezior w Poleskim Parku Narodowym: Moszne, Długie, Łukie i Karaśne. Do wędrówek zachęcają szlaki piesze, rowerowe, konne oraz ścieżki przyrodnicze z kładkami przez bagna. Przy naszym domu przebiega żółty i czerwony szlak pieszy, szlak konny oraz szlak rowerowy.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

- pokoje (1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe) z łazienkami
- łącznie 8-11 miejsc noclegowych

Poleski Park Narodowy za oknem!

Na miejscu: rowery, kije nordic walking, informacja turystyczna, usługi przewodnickie, szlaki turystyczne, plac zabaw dla dzieci, huśtawka ogrodowa, altanka wypoczynkowa i wiele więcej!

Dodatkowo naszym Gościom polecamy:

- smaczne, domowe posiłki
- kawę, herbatę, napoje
- regionalne przysmaki
- świeże owoce i warzywa
- tradycyjne wędliny
- dania wegetariańskie
- lokalne pieczywo
- miody prosto z pasieki
- dżemy własnej produkcji
- i wiele więcej!

Dostępne śniadania, obiady, kolacje i obiadokolacje.

Wszystkie posiłki serwujemy w salonie z kominkiem, lub w altanie przed domem.

Więcej informacji i rezerwacje:
www.polesie.info, agroturystyka[@]polesie.info,
tel. 504 63 63 53, 507 73 97 33 :: BABSK 29B, 22-234 URSZULIN

Zapraszamy na wypoczynek blisko przyrody, w sercu Poleskiego Parku Narodowego.Polesie jest rozległą i trudno dostępna krainą, w której króluje przyroda. Powinni zawitać tu wszyscy, którzy ponad wszystko cenią sobie kontakt z dziką, nietkniętą ręką człowieka naturą. Na turystów czekają tu urzekające krajobrazy, przestrzeń oraz cisza.

Poleski Park Narodowy został utworzony 1 maja 1990 roku, a celem jego powołania była ochrona siedlisk bagienno – torfowych, rzadkich i ginących gatunków roślin i zwierząt oraz jego walorów krajobrazowych. Jest jednym z 23 parków narodowych w Polsce. Położony jest we wschodniej Polsce, w regionie geograficznym Polesia Zachodniego (Lubelskiego), na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, w województwie lubelskim (50 km od Lublina), na terenie powiatów włodawskiego, parczewskiego i chełmskiego. Jego powierzchnia obejmuje 9764,3071 ha (czyli prawie 10000 ha).

Park znajduje się na liście obszarów NATURA 2000 oraz chronionych konwencją RAMSAR, której zadaniem jest opieka nad terenami wodno – błotnymi o szczególnym znaczeniu na świecie, a także wchodzi w skład Rezerwatu Biosfery UNESCO MAB „Polesie Zachodnie” (West Polesie). Już samo to świadczy jak bardzo cenny i atrakcyjny przyrodniczo oraz turystycznie jest to region.
 
Wstecz