Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2012

Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2012

Na ziemiach Województwa Świętokrzyskiego, organizowane będą już po raz czwarty Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki „AGROTRAVEL”, którym towarzyszyć będzie Międzynarodowa Konferencja pn. „Perspektywy rozwoju turystyki wiejskiej w Europie”. Całe przedsięwzięcie odbędzie się w dniach 20 – 22 kwietnia 2012 r., w Kielcach. Do udziału w Targach AGROTRAVEL 2012 zostali zaproszeni przedstawiciele Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO), europejskich federacji turystyki wiejskiej oraz organizacji należących do Europejskiej Sieci Obszarów Wiejskich.


Dużym wyróżnieniem dla Polski będzie zorganizowanie, przy okazji tego wydarzenia, Zgromadzenia Ogólnego Europejskiej Federacji Turystyki Wiejskiej – EuroGites. Swój udział również zapowiedział Pan Zoltán Somogyi, Dyrektor Wykonawczy ds. stosunków członkowskich i usług w Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO).

Zapraszamy do skorzystania z możliwości zaprezentowania uznanych w Państwa regionie podmiotów i produktów turystyki wiejskiej na stoisku wystawienniczym. W szczegółowych kwestiach dotyczących zakupu powierzchni i wyposażenia stoiska oraz jego lokalizacji prosimy o kontakt bezpośrednio z Menadżerem Targów, Cyprianem Kowalczykiem tel. +48 41 365 13 36,  +48 606 447 468  w godzinach 8.00-16.00.

Więcej informacji: http://agro.travel/

 
Wstecz