Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Cykl szkoleniowy: Komunikacja, mediacje, budowanie zespołu w ochronie przyrody

Cykl szkoleniowy: Komunikacja, mediacje, budowanie zespołu w ochronie przyrody

Nawiązaliśmy współpracę z Dyrekcją Drawieńskiego Parku Narodowego. W jej ramach Grzegorz Gołoś przeprowadził cykl szkoleń dla pracowników ochrony przyrody. Tematyka obejmowała następujące moduły szkoleniowe:* KOMUNIKACJA SPOŁECZNA W OCHRONIE PRZYRODY
Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników umiejętności efektywnej komunikacji interpersonalnej. W programie odpowiadamy na pytanie czym jest, a czym nie jest komunikacja? oraz poruszamy kwestie skutecznej komunikacji, aktywnego słuchania, barier w procesie komunikacji, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, porozumiewania się, perswazji oraz inne, w kontekście specyfiki pracy w ochronie przyrody.

* MEDIACJE I ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW W OCHRONIE PRZYRODY
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze skutecznymi metodami mediacyjnymi w przypadku różnorodnych konfliktów, ze szczególnym uwzględnieniem konfliktów wewnątrz zespołowych oraz konfliktów pomiędzy służbami ochrony przyrody, a społecznościami lokalnymi. W programie szkolenia omawiamy m. in. przyczyny konfliktów, podstawy prawne mediacji w Polsce, proces mediacji, funkcje mediatora, techniki mediacyjne, poziomy agresji i autoagresji, skuteczne metody rozwiązywania konfliktów oraz inne.

* BUDOWANIE ZESPOŁU I ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM W OCHRONIE PRZYRODY
Celem szkolenia jest pozyskanie przez uczestników umiejętności pozwalających na budowanie efektywnych zespołów realizujących wytyczone cele oraz zarządzania nimi. W programie omawiamy podstawy budowy zespołu, cechy efektywnych zespołów, znaczenie motywacji w zespole, porozumiewanie się w zespole, relacje i role w zespole, zadania lidera, praktyczne sposoby i techniki pracy zespołowej, praktyczne sposoby i techniki zarządzania zespołem, proces i zasady pracy zespołowej, techniki kreatywnego myślenia oraz inne.

Polecamy szkolenie na zamówienie dla grup zorganizowanych. Wystarczy się z nami skontaktować!

 
Wstecz