Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Kolejne szkolenie: Profesjonalny pracownik informacji turystycznej

Kolejne szkolenie: Profesjonalny pracownik informacji turystycznej

Realizujemy kolejne szkolenie pt. Profesjonalny pracownik informacji turystycznej. Zajęcia odbywają się we Włodawskim Domu Kultury, prowadzi je Grzegorz Gołoś, a uczestniczki pochodzą z terenu całego powiatu włodawskiego. W programie:


1. Geografia i historia regionu (atrakcje i produkty turystyczne Polski ze szczególnym uwzględnieniem woj. lubelskiego) w wymiarze 28 godzin;
2. System IT w Polsce i regionie – w wymiarze 4 godzin;
3. Marketing w turystyce (prezentacja i sprzedaż produktów turystycznych, pozyskiwanie klientów, budowanie marki) – w wymiarze 32 godzin;
4. Organizacja pracy biura turystycznego – organizacja centrum informacji turystycznej – w wymiarze 8 godzin;

Na zakończenie przewidziane są także 2 wizyty studyjne w punktach informacji turystycznej i atrakcjach turystycznych regionu. Wspólnie odwiedzimy m.in. 

* Zamość
Zwiedzanie Rynku Wielkiego z kamieniczkami, ratusza, Katedry, dawnego pałacu Zamoyskich, dawnej Akademii Zamojskiej, dawnej Synagogi, Ogrodu Zoologicznego, fortyfikacji oraz wizyta w Zamojskim Ośrodku Informacji Turystycznej.

* Zwierzyniec – Roztoczański Park Narodowy
Wizyta w Ośrodku Edukacyjno – Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu – zwiedzanie wystaw stałych i czasowych. Spacer ścieżką dydaktyczną na Bukową Górę – bór jodłowy, buczyna karpacka, panorama Roztocza Środkowego. Zwiedzanie Zwierzyńca: Stawy Echo; Ostoja konika polskiego; Kościół p.w. Św. Jana Nepomucena; Cmentarz przy kościele p.w. Św. Jana Nepomucena z drzewostanem, stawem, wyspami z XVIII w.; dzwonnica drewniana; Zespół Zarządu Ordynacji Zamojskiej; Zespół Rezydencji Plenipotenta Ordynacji; Browar; inne.

* Guciów
Zwiedzanie muzeum etnograficzno-przyrodniczego Zagroda Guciów.

* Lublin
Zwiedzanie Starego Miasta, Zamku Lubelskiego, Kaplicy św. Trójcy i Katedry, wizyta w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej, zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej.

* Nałęczów
Spacer po Parku Zdrojowym oraz zwiedzanie Pałacu Małachowskich, Muzeum Bolesława Prusa, Starych Łazienek, Sanatorium Książę Józef, Palmiarni i pijalni wód, a następnie Muzeum Stefana Żeromskiego i  Kaplicy pw. św. Karola Boromeusza oraz wizyta w punkcie informacji turystycznej.

* Wojciechów
Zwiedzanie Wieży Ariańskiej, Muzeum Kowalstwa i Muzeum Regionalnego, wizyta w kuźni Romana Czernieca, w skansenie Wojciechosko Zagroda oraz w Muzeum Minerałów w Nowym Gaju.

Warto przy tej okazji także wspomnieć o samej Włodawie, czyli pieknym mieście na wschodzie Polski, w którym odbywa się szkolenie. Jest ono znane z licznych zabytków, w tym takich jak:

* Barokowy kościół parafialny pw. św. Ludwika z lat 1741-1752, zbudowany wg projektu włoskiego architekta Pawła Fontany. Budowniczym świątyni był Tomasz Rezler. Obok klasztor ojców paulinów.
* Cerkiew prawosławna pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, wzniesiona w latach 1840-1843, przebudowana w latach 90. XIX w. Początkowo unicka, po 1875 prawosławna. Reprezentuje styl bizantyńsko-rosyjski z elementami klasycystycznymi. Świątynia parafialna.
* Wielka Synagoga wzniesiona w roku 1764, przy której znajdują się jeszcze dwa pokrewne budynki (Mała Synagoga oraz Bejt ha-midrasz).
* "Czworobok" - budowla w kształcie kwadratu z dziedzińcem w środku - zabytek unikatowy, najprawdopodobniej jedyny tego rodzaju w Polsce. Czworobok należał do włodawskich rajców, kupców i rzemieślników, w większości Żydów.

Cały powiat włodawski obfituje w ciekawe zabytki, a dodatkowo jest to miejsce o niezwykłym bogactwie przyrodniczym. Wystarczy wspomnieć Poleski Park Narodowy oraz Sobiborski Park Krajobrazowy.

Dziękujemy organizatorom za możliwość współpracy i uczestniczkom za inspirujące zajęcia i dobrą atmosferę. Polecamy nasze szkolenia turystyczne na zamówienie dla grup zorganizowanych. Zainteresowanych prosimy o kontakt!

 
Wstecz