Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Szkolenie dla LGD pt. Agroturystyka

Szkolenie dla LGD pt. Agroturystyka
Grzegorz Gołoś przeprowadził 2-dniowe szkolenie pt. "Agroturystyka" dla członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Forum Powiatu Garwolińskiego. W referencjach otrzymanych po szkoleniu czytamy m.in.:

"Uczestnicy poznali nowe dla nich zagadnienia, a do tego mieli możliwość zobaczyć jak są zorganizowane i jak funkcjonują gospodarstwa agroturystyczne. Sposób przekazywania wiedzy był bardzo przystępny i ciekawy, połączony z humorystycznymi wstawkami, dzięki czemu całość warsztatów oceniamy bardzo pozytywnie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z usług Pana Grzegorza Gołosia – to sprawdzony i godny zaufania partner do współpracy."

W ramach programu szkolenia znalazły się następujące zagadnienia: Wprowadzenie, przedstawienie, integracja. Czym jest agroturystyka? Rodzaje obiektów hotelarskich (2 h); Zasady tworzenia gospodarstw agroturystycznych. Wymagania prawne. Kategoryzacja wiejskiej bazy noclegowej. Wykorzystanie walorów naturalnych i antropogenicznych w tworzeniu oferty (2 h); Obsługa klientów / turystów w agroturystyce. Pozyskiwanie klientów. Rola marketing (2 h); Prezentacja dobrych praktyk w zakresie turystyki wiejskiej. Projekcja filmowa + dyskusja (1 h); Praktyczne warsztaty tworzenia oferty agroturystycznej (8 h); Podsumowanie, dyskusja, ewaluacja, certyfikaty, zakończenie (1 h).

Dziękujemy za uznanie i zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych szkoleniami i doradztwem w zakresie turystyki i agroturystyki.

 
Wstecz