Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Doradztwo

Doradztwo
Coaching

CoachingCoaching to nic innego, jak pomaganie ludziom w zdobyciu tego czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają robić... Z pełnym przekonaniem polecamy Państwu coaching realizowany przez współpracujących z nami coachów. Dzięki nim Państwo osobiście lub Państwa pracownicy odkryją w sobie drzemiące pokłady możliwości, które poprowadzą Was we właściwą stronę.

Więcej…
 
Doradztwo turystyczne / Konsulting turystyczny
Z pewnością nie raz i nie dwa potrzebowali Państwo dobrej porady. To przecież samo życie, a turystyka nie jest tu wyjątkiem. Dlatego wychodzimy na przeciw tym potrzebom i proponujemy fachowe doradztwo dla branży turystycznej. Zapraszamy do współpracy firmy, samorządy (urzędy gmin, urzędy miast, starostwa powiatowe, urzędy marszałkowskie). organizacje turystyczne oraz lokalne grupy działania i inne podmioty zainteresowane tematyką. Oferujemy usługi doradcze dla branży turystycznej w zakresie:
Więcej…
 
Doradztwo finansowe
doradztwo finansoweNie podpowiemy Ci gdzie masz wziąć kredyt i na jakich warunkach. Nie damy Ci 7 złotych rad z serii "od zera do miliona". Nie pokażemy prostego wykresu "jak dojść na szczyt?". Odpowiemy natomiast na pytania:

Więcej…
 
Doradztwo zawodowe / Rozwój kariery
Doradztwo zawodoweDecyzje dotyczące rozwoju kariery zawodowej należą do kluczowych decyzji życiowych. W tej materii nie warto, a nawet nie można!, zdawać się tylko na intuicję i porady życzliwych najbliższych nam osób. Warto natomiast, a nawet trzeba!, skorzystać z pomocy profesjonalistów. W ramach naszej działalności pomagamy w osiągnięciu lepszego zrozumienia swojej osobowości, potencjału i mocnych stron, tak aby wybrana ścieżka kariery i rozwoju zawodowego była optymalnie dopasowana do konkretnej osoby.
Więcej…
 
Questing, gry terenowe, szlaki turystyczne
Jak stworzyć szlak turystyczny, quest, grę terenową z prawdziwego zdarzenia? Jak sprawić żeby na szlaku turysty nie trafiał szlag? Jak sfinansować realizację swoich wizji? Jak wypromować szlak, quest, czy grę terenową? Chętnie odpowiemy na te i inne pytania. Oferujemy kompleksowe: szkolenia, koncepcje, doradztwo, dotacje, realizacje, wydawnictwa i wiele więcej w zakresie tworzenia oraz aktualizacji szlaków i tras turystycznych. Kreujemy i rozwijamy szlaki różnego typu: tradycyjne (piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne, samochodowe, nordic walking), questy, ekomuzea; ścieżki spacerowe, dydaktyczne, przyrodnicze; inne. Przeczytaj więcej o naszej ofercie i zobacz przykładowe realizacje!!!
Więcej…
 
Rewolucja w obsłudze klientów

Chcemy Państwu zaproponować REWOLUCJĘ!!! Jeżeli widzą Państwo potrzebę zmian w sferze obsługi klienta w swoim hotelu, biurze podróży, czy restauracji to ta oferta jest z pewnością właśnie dla Was. W wielkim skrócie przyjedziemy do Państwa na kilka dni, dyskretnie sprawdzimy co jest nie tak, sporządzimy szczegółowy raport, przeszkolimy pracowników i wspólnie wprowadzimy zmiany. Czy oglądali Państwo kiedyś program Magdy Gessler "Kuchenne Rewolucje"?  Opis programu jest taki:

Więcej…
 
Doradztwo w zakresie obsługi klienta
Dostarczając produkty lub usługi muszą Państwo postawić na profesjonalną obsługę klienta. To od tych ludzi zależy najwięcej. Chętnie doradzimy w tym zakresie. Proponujemy między innymi:
Więcej…
 


Wstecz