Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Doradztwo » Doradztwo zawodowe / Rozwój kariery

Doradztwo zawodowe / Rozwój kariery
Doradztwo zawodoweDecyzje dotyczące rozwoju kariery zawodowej należą do kluczowych decyzji życiowych. W tej materii nie warto, a nawet nie można!, zdawać się tylko na intuicję i porady życzliwych najbliższych nam osób. Warto natomiast, a nawet trzeba!, skorzystać z pomocy profesjonalistów. W ramach naszej działalności pomagamy w osiągnięciu lepszego zrozumienia swojej osobowości, potencjału i mocnych stron, tak aby wybrana ścieżka kariery i rozwoju zawodowego była optymalnie dopasowana do konkretnej osoby.

Prowadzimy kompleksowe doradztwo zawodowe dla wszystkich grup wiekowych. Bez względu na to, czy dopiero wybierasz szkołę lub studia, wchodzisz na rynek pracy, czy może chcesz zmienić zawód lub pracodawcę, nasza oferta jest z pewnością dla Ciebie!

Być może zadajesz sobie właśnie któreś z pytań: Jaką ścieżkę kariery mam wybrać?, Jaki kierunek rozwoju zawodowego będzie dla mnie najlepszy?, Jakie są moje moje mocne strony?, W czym powinnam/powinienem się rozwijać?, W jaką edukację inwestować? itp. itd. Jeżeli do końca nie jesteś pewna/pewien odpowiedzi, to znak, że koniecznie musimy się spotkać.

Nie warto tracić życia na nieudaną pracę! Warto szukać rozwiązań odpowiadających indywidualnym predyspozycjom i cechom charakteru. Obok doradztwa polecamy także indywidualny coaching!

Jeszcze dziś skontaktuj się z nami!
 
Wstecz