Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Eventy

Eventy
Wizyty studyjne
Jak aplikować dobre praktyki w swoim otoczeniu? Jak rozwijać turystykę w regionie? Jak tworzyć konkurencyjne produkty turystyczne? Jak zareklamować region? Jak pozyskać turystów? Jak wspierać rozwój agroturystyki? Jak promować produkty tradycyjne? Nasi eksperci w całym kraju z przyjemnością organizują i prowadzą tematyczne wizyty studyjne, które przynoszą odpowiedzi na te i inne pytania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej…
 
Eventy integracyjne / Green Events / Ekointegracja
Integracja to jedna z naszych specjalności. Dobrze wiemy, że efektywność każdego zespołu zależy przede wszystkim od dobrej współpracy, komunikacji, motywacji oraz przywództwa. Szczególnie polecamy ekointegrację, czyli wspólne działania na rzecz środowiska. W ramach ekointegracji – jako jedni z pierwszych w Polsce - pomagamy odkryć nieznane, ale bliskie piękno. Łączymy ludzi i przyrodę dla obopólnego dobra. Akcje proekologiczne są chętnie zauważane przez media co stanowi dodatkowy atut naszej oferty! Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami na ten temat.
Więcej…
 
Eventy motywacyjne / Incentive
Warto inwestować w ludzi, bo to oni są bezcennym skarbem każdej firmy, organizacji, czy instytucji. Dobrze przemyślana impreza motywacyjna z pewnością pomoże w budowaniu lojalności i pomnażaniu zysków. Jako jedni z niewielu w Polsce polecamy obok tradycyjnych programów motywacyjnych organizowanych dla pracowników, także progamy motywacyjne organizowane wspólnie dla pracowników i ich rodzin.
Więcej…
 
Wyprawy przyrodnicze
Lubimy podróżować i przeżywać niezwykłe przygody, delektując się przy tym pięknem dookoła nas. Chętnie wprowadzimy Państwa w ten fascynujący świat niezwykłych wrażeń. Współpracujemy z najlepszymi biurami turystyki przyrodniczej i dzięki temu możemy Państwu zaoferować atrakcyjne pobyty w wielu ciekawych przyrodniczo miejscach w Polsce i na świecie na preferencyjnych warunkach.
Więcej…
 
Eventy kulturalne / Koncerty/ Festyny / Pikniki
Z nami kultura staje się bliższa. Także dla Państwa zorganizujemy „na żywo” każdą imprezę kulturalną, adresowaną zarówno do miłośników topowych wykonawców, jak i do koneserów sztuki z najwyższej półki. Bezpośrednia współpraca z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami pozwala nam zagwarantować dla naszych Klientów dobre terminy i korzystne warunki cenowe.
Więcej…
 
Inne wydarzenia
Na zamówienie zorganizujemy dla Państwa dowolną imprezę. Jeżeli potrzebują Państwo innej oferty to prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem i przedstawienie swoich oczekiwań, a z przyjemnością przedstawimy naszą propozycję. Lubimy takie wyzwania!

 


Wstecz