Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Eventy » Eventy integracyjne / Green Events / Ekointegracja

Eventy integracyjne / Green Events / Ekointegracja
Integracja to jedna z naszych specjalności. Dobrze wiemy, że efektywność każdego zespołu zależy przede wszystkim od dobrej współpracy, komunikacji, motywacji oraz przywództwa. Szczególnie polecamy ekointegrację, czyli wspólne działania na rzecz środowiska. W ramach ekointegracji – jako jedni z pierwszych w Polsce - pomagamy odkryć nieznane, ale bliskie piękno. Łączymy ludzi i przyrodę dla obopólnego dobra. Akcje proekologiczne są chętnie zauważane przez media co stanowi dodatkowy atut naszej oferty! Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami na ten temat.


Ekointegracja daje podwójny efekt: wzmocnienie zespołu oraz promocję na zewnątrz. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji pamiętając, że "firmowe wyjazdy za miasto zakrapiane alkoholem czy surwiwalowe imprezy integracyjne przechodzą do lamusa. Nadchodzi nowa moda: wspólne sadzenie drzewek, kwiatów, a nawet liczenie ptaków." [źródło: Gazeta Wyborcza]

”Jeszcze do niedawna była moda na wyjazdy integracyjne w atrakcyjne miejsca w Polsce. Firmy wynajmowały całe hotele, a pracownicy uczestniczyli w zabawach. Tylko że to były tzw. działania zamknięte, które nic nie przynosiły firmie na zewnątrz. Pracownicy pobawili się na gokartach, postrzelali, grając w paintball, czy pospacerowali po górach, a po weekendzie wracali do pracy. Teraz dochodzi zupełnie nowy element. Jest nim ekologia, która została wykreowana w naszym kraju na wartość pozytywną. W ten sposób firmy chcą się zakorzenić w lokalnej społeczności. To jest taki trend pokazujący, że nie odrywamy się od podłoża i nie wędrujemy po świecie za kapitałem. Widzi to lokalna społeczność, która zaczyna doceniać firmę. Pozytywny rozgłos takiej integracji przynosi również społeczna odpowiedzialność biznesu, jaką stosuje firma. Nośność ekologii robi tu wspaniały PR, na którym firma zbija dodatkowe punkty.”(prof. Kazimierz Krzysztofek, socjolog ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej)

W naszej ofercie ekointegracji znajdują się takie elementy jak: Sadzenie drzew, Sadzenie kwiatów, Budowa budek lęgowych dla ptaków, Budowa platform gniazdowych dla ptaków, Budowa paśników dla zwierząt, Dokarmianie zwierząt, Koszenie łąk, Odkrzaczanie, Oczyszczanie rzek, Oczyszczanie lasów, Liczenie ptaków, Liczenie zwierząt, Spływ kajakowy, Spływ tratwą, Spływ pontonami, Rajd pieszy, Podglądanie dzikiej przyrody, Birdwatching, Bird races, Rejsy, Wyprawa narciarska, Skutery śnieżne, Skutery wodne, Wyprawa rowerowa, Rajd konny, Foto Safari, Eko plener malarski, Eko plener fotograficzny, Budowa domów z gliny, Warsztaty kulinarne, Warsztaty ginących zawodów, Taniec dawny, Taniec ludowy, Inne. Każdy program jest konstruowany indywidualnie i dostosowywany do potrzeb oraz oczekiwań, a przede wszystkim wzbogacony innymi interesującymi i intrygującymi formami aktywności typu team adventure.
 
Wstecz