Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » O Nas

O Nas
Kim Jesteśmy?
CSV to grupa ekspercka, działająca na rynku w różnych formach od 1998 r. Specjalizujemy się w organizacji różnego typu szkoleń, warsztatów i wydarzeń, prowadzimy doradztwo i badania, a także redagujemy wydawnictwa. Odkrywamy możliwości... Naszą misją jest wskazywanie drogi do pełnego oraz wartościowego życia osobistego i zawodowego. Stawiamy na ludzi. Dlatego wspieramy rozwój kompetencji, potencjału i zdolności; kreujemy nowe umiejętności, wiedzę i twórcze postawy; a także motywujemy do podejmowania nowych wyzwań. A wszystko to kompetentnie i na luzie. Zawsze blisko ludzkich potrzeb! Nasz zespół to ludzie, których łączy pasja i kreatywność. Razem tworzymy markę, która kojarzy się z profesjonalizmem, doskonaleniem oraz rozwojem. Przecież "dzisiaj wygrywa się ludźmi, bo tylko ich nie można skopiować” (A. Koziar)
Więcej…
 
Nasze Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi referencjami. Pracowaliśmy m.in. dla takich podmiotów jak: BRE Bank (mBank, multiBank), Scania Production Słupsk (marka Scania), Reckitt Benckiser (marki Vanish, Calgon, Finish, Bryza i inne), Ministerstwo Środowiska, TEB Edukacja, Warmia i Mazury (Urząd Marszałkowski), Drawieński Park Narodowy, AMEST, AM OKNA, LEKS, Polski Czerwony Krzyż, Aiesec, Business Centre Club, Slot, Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne – Hotel Bukovina ****, Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, Lokalna Organizacja Turystyczna Kraina Lessowych Wąwozów, Lokalna Organizacja Turystyczna w Toruniu, Lubelski Ośrodek Samopomocy, Puławska Szkoła Wyższa, Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego OIC Poland  i innych. Uczestnikami naszych szkoleń byli m.in. pracownicy Hotelu Campanile, Hotelu Vanilla, Hotelu Król Kazimierz, Spa Nałęczów, Hotelu na Rogatce, Hotelu Locomotiva, serwisu nocowanie.pl, Biura Podróży Motyl, Biura Turystycznego Arka-Tour, Biura Podróży Travel Experience, MOSiR Bystrzyca, Muzeum Wsi Lubelskiej i inni. Stale współpracujemy z Lokalnymi Grupami Działania (m.in. LGD Kraina Sanu, LGD Forum Powiatu Garwolińskiego, Lasowiacka LGD i inne).

Poniżej zamieszczamy zarówno rekomendacje od firm, organizacji, instytucji i osób indywidualnych, jak i opinie uczestników.

Więcej…
 
Grzegorz Gołoś / Trener i Doradca z pasją! / Wyruszmy razem!
Grzegorz Gołoś Szkolenia i Doradztwo turystyczne Grzegorz Gołoś Trener turystyki, ekoturystyki, agroturystyki, hotelarstwa Grzegorz Gołoś (ur. 1976 r.) - pomysłodawca i szef Grupy Eksperckiej CSV, właściciel Agroturystyki Polesie (www.polesie.info), trener, doradca i coach działający na rynku szkoleniowo-konsultingowym od 1998 r. Jego życiowym mottem są trzy kluczowe słowa „Inspiracja, Motywacja, Pasja”. Dlatego wkłada uśmiech i serce we wszystko, co robi. Specjalista w zakresie turystyki i umiejętności miękkich, publicysta związany m.in. z miesięcznikiem Rynek Turystyczny, autor strategii i ekspertyz turystycznych, prelegent na licznych konferencjach i sympozjach, twórca produktów i pakietów turystycznych, szlaków, gier terenowych i questów. Długoletni menadżer, pełniący m.in. funkcje Prezesa Zarządu, Wiceprezesa ds. Finansowych, Dyrektora, Lidera grupy w branży edukacyjnej, społecznej oraz turystycznej. Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji ze specjalnością organizacja i zarządzanie, ekonomista i teolog, a także absolwent studiów doktoranckich w zakresie geografii turyzmu na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Rektora UMCS. Absolwent Szkoły Coachingu i Szkoły Trenerów. Zaproszenia do współpracy przyjmuje telefonicznie pod nr 504 63 63 53 i mailowo pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 


Wstecz