Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » O Nas » Grzegorz Gołoś / Trener i Doradca z pasją! / Wyruszmy razem!

Grzegorz Gołoś / Trener i Doradca z pasją! / Wyruszmy razem!
Grzegorz Gołoś Szkolenia i Doradztwo turystyczne Grzegorz Gołoś Trener turystyki, ekoturystyki, agroturystyki, hotelarstwa Grzegorz Gołoś (ur. 1976 r.) - pomysłodawca i szef Grupy Eksperckiej CSV, właściciel Agroturystyki Polesie (www.polesie.info), trener, doradca i coach działający na rynku szkoleniowo-konsultingowym od 1998 r. Jego życiowym mottem są trzy kluczowe słowa „Inspiracja, Motywacja, Pasja”. Dlatego wkłada uśmiech i serce we wszystko, co robi. Specjalista w zakresie turystyki i umiejętności miękkich, publicysta związany m.in. z miesięcznikiem Rynek Turystyczny, autor strategii i ekspertyz turystycznych, prelegent na licznych konferencjach i sympozjach, twórca produktów i pakietów turystycznych, szlaków, gier terenowych i questów. Długoletni menadżer, pełniący m.in. funkcje Prezesa Zarządu, Wiceprezesa ds. Finansowych, Dyrektora, Lidera grupy w branży edukacyjnej, społecznej oraz turystycznej. Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji ze specjalnością organizacja i zarządzanie, ekonomista i teolog, a także absolwent studiów doktoranckich w zakresie geografii turyzmu na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Rektora UMCS. Absolwent Szkoły Coachingu i Szkoły Trenerów. Zaproszenia do współpracy przyjmuje telefonicznie pod nr 504 63 63 53 i mailowo pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Grzegorz Gołoś Trener turystyki, ekoturystyki, agroturystyki, hotelarstwa

W pracy trenera preferuje interaktywne nauczanie oraz trójetapowy model 3xT: Teoria (teoretyczna prezentacja zagadnień), Trening (ćwiczenie umiejętności), Transfer (generowanie sposobów radzenia sobie w konkretnych sytuacjach). Prowadzi specjalistyczne szkolenia dla branży turystycznej oraz sektora HoReCa, a także szkolenia w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego. Jego referencje trenerskie mówią same za siebie :), a jego oferta szkoleniowa obejmuje m.in. następującą tematykę:

  • AGROTURYSTYKA – tworzenie, funkcjonowanie i finansowanie działalności agroturystycznej, obsługa klienta w agroturystyce, marketing i promocja agroturystyki.
  • EKOTURYSTYKA – tworzenie, funkcjonowanie i prowadzenie działalności turystycznej o charakterze proekologicznym, obsługa klienta w ekoturystyce, marketing i promocja działalności ekoturystycznej.
  • SZLAKI TURYSTYCZNE – tworzenie, projektowanie i funkcjonowanie atrakcyjnych szlaków pieszych, rowerowych, konnych, narciarskich, kajakowych i innych wraz z infrastrukturą.
  • QUESTING I GRY TERENOWE – tworzenie i promocja questów oraz gier terenowych.
  • PRODUKT TURYSTYCZNY – tworzenie i finansowanie punktowych i sieciowych produktów turystycznych, marketing i promocja produktu turystycznego.
  • PROMOCJA REGIONU – tworzenie i finansowanie strategii promocyjnej regionu, jako atrakcyjnego turystycznie; budowanie marki turystycznej regionu.
  • INFORMACJA TURYSTYCZNA – tworzenie i funkcjonowanie systemu informacji turystycznej, profesjonalny pracownik informacji turystycznej, obsługa ruchu turystycznego.
  • TURYSTYKA – tworzenie, funkcjonowanie i finansowanie turystycznej działalności gospodarczej, obsługa ruchu turystycznego, zarządzanie potencjałem turystycznym, strategie rozwoju turystyki, obsługa klienta w turystyce.
  • HOTELARSTWO - skuteczna recepcjonistka / skuteczny recepcjonista, efektywny marketing hotelu, obsługa klienta w hotelarstwie, sztuka sprzedaży usług hotelarskich.
  • UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE – komunikacja, obsługa klienta, współpraca zespołowa, zarządzanie zespołem, przywództwo, zarządzanie czasem, marketing, promocja i pr, inne.

Podejmuje się także prowadzenia krótkich wykładów i warsztatów motywacyjnych.
I to nie są zwykłe spotkania. To są spotkanie niezwykłe. Bo niezwykli są ludzie, którzy w nich uczestniczą. Wychodzi z założenia, że w każdym człowieku drzemie potencjał, który wystarczy odpowiednio pobudzić i ukierunkować. I właśnie to robi... Z uśmiechem. Krótko, zwięźle i na temat motywuje do życia zawodowego i osobistego z pasją. Jeździ wszędzie tam, gdzie przy różnych okazjach spotykają się ludzie otwarci na nowe wyzwania i poszukujący czegoś więcej. Z przyjemnością podejmuje każde wyzwanie. Wystarczy go do siebie zaprosić. Zmotywuje i zainspiruje najpiękniej jak tylko potrafi. Mówi o tym co w życiu ważne. O pasji, kreatywności, inspiracji, poczuciu własnej wartości. O zdrowym balansie i życiowym sukcesie. Podpowiada jak żyć i pracować w zgodzie ze swoją osobowością. Obrazuje jak spełniać swoje zawodowe i osobiste marzenia. Pokazuje jak iść we właściwym kierunku, by dojść do upragnionego celu. Rozpala ogień!


Grzegorz GołośAngażuje się również w liczne projekty rozwoju turystyki, prowadząc doradztwo w tym zakresie i tworząc produkty turystyczne, pakiety turystyczne, szlaki turystyczne, questy, gry terenowe, strategie rozwoju turystyki i różnorodne ekspertyzy. Mając na swoim koncie zarówno długoletnie doświadczenie pracy zawodowej w branży turystycznej, jak i działalność naukową w tym zakresie, umiejętnie łączy praktykę z teorią, co gwarantuje najwyższą jakość usług.


Jak do tej pory zrealizował kilka tysięcy godzin szkoleniowych. Pracował m.in. dla takich organizacji jak: BRE BANK (mBank, MultiBank), Scania Production Słupsk (marka Scania), Reckitt Benckiser (marki Vanish, Calgon, Finish, Bryza i inne), Ministerstwo Środowiska, TEB Edukacja, Warmia i Mazury, Drawieński Park Narodowy, Polski Czerwony Krzyż, Aiesec, Business Centre Club, AMEST, AM OKNA, LEKS, Slot, Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne – Hotel Bukovina ****, Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, Lokalna Organizacja Turystyczna Kraina Lessowych Wąwozów, Lubelski Ośrodek Samopomocy, Puławska Szkoła Wyższa, Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego OIC POLAND, Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS, LGD Forum Powiatu Garwolińskiego, Lasowiacka Lokalna Grupa Działania, LGD Kraina Sanu, Lokalna Organizacja Turystyczna w Toruniu, Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum i innych. Uczestnikami jego szkoleń byli m.in. pracownicy Hotelu Campanile, Hotelu Vanilla, Hotelu Król Kazimierz, Spa Nałęczów, Hotelu na Rogatce, Hotelu Locomotiva, serwisu nocowanie.pl, Biura Podróży Motyl, Biura Turystycznego Arka-Tour, Biura Podróży Travel Experience, MOSiR Bystrzyca, Muzeum Wsi Lubelskiej i innych. Jako praktyk prowadzi również zajęcia ze studentami pt. "Zarządzanie rozwojem turystyki" na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

 
Wybrane referencje z dotychczas zrealizowanych szkoleń, warsztatów, doradztwa i innych działań dostępne są na naszej stronie internetowej!
Jest również autorem m.in. następujących artykułów i kompleksowych opracowań: Szkolenia w turystyce – opłacalna inwestycja (przeczytaj!); Priorytet: Profesjonalna obsługa klienta (przeczytaj!); Współpraca zespołowa w turystyce, czyli co wyróżnia zespół na miarę sukcesu (przeczytaj!); Metodologia tworzenia szlaków turystycznych (przeczytaj!); Turystyka z poszukiwaniem skarbów w tle. Questing i geocaching (przeczytaj!); Gra terenowa. Wereszczyn. Odkrywanie historii z życia wziętej; Organizator turystyki, a ekologiczny event, czyli jak zorganizować zielone wydarzenie (przeczytaj!); Green events – organizacja wydarzeń z troską o środowisko (przeczytaj); Ekologiczny team building jako szansa dla turystyki i przyrody (przeczytaj!); Turystyka ornitologiczna na obszarze Poleskiego Parku Narodowego w percepcji przewodników terenowych po PPN (przeczytaj!); Turystyka ornitologiczna na obszarze Poleskiego Parku Narodowego w percepcji osób zainteresowanych birdwatchingiem (przeczytaj!); Organizacja i obsługa turystyki ornitologicznej w Poleskim Parku Narodowym (przeczytaj!); Motywy, uwarunkowania i zasady uprawiania turystyki ornitologicznej (przeczytaj!); Questing i gry terenowe jako atrakcyjne formy turystyczno-edukacyjne na obszarach leśnych (przeczytaj!); Rola turystyki społecznej w działaniach wybranych mniejszościowych kościołów chrześcijańskich w Polsce; Turystyka rowerowa na obszarze Rezerwatu Biosfery Polesie Zachodnie (przeczytaj!); Turystyka ornitologiczna, czyli birdwatching w Polsce; Perspektywy rozwoju turystyki ornitologicznej na obszarze Poleskiego Parku Narodowego (przeczytaj!); Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym i hotelowym. Materiały szkoleniowe; Zarządzanie kadrami, w tym coaching menedżerski oraz zarządzanie różnorodnością w kontekście wieku oraz płci pracowników. Materiały szkoleniowe; Strategie rozwoju turystyki i rekreacji na obszarach wiejskich. Materiały szkoleniowe; Zarządzanie finansami przedsiębiorstw usługowych, w tym pozyskiwanie źródeł kapitału. Materiały szkoleniowe; Zarządzanie jakością w turystyce i rekreacji. Materiały szkoleniowe; Segmentacja rynku i analiza potrzeb klientów w kontekście atrakcji regionu na rynku usług turystycznych. Materiały szkoleniowe; Planowanie działań marketingowych – konstrukcja całorocznej oferty rynkowej wybranych form turystyki. Materiały szkoleniowe; Organizacja imprez rekreacyjnych oraz projektowanie czasu wolnego z wykorzystaniem lokalnych atrakcji turystycznych. Materiały szkoleniowe; Dobór narzędzi promocji, polityka cen i budowanie kanałów dystrybucji w tym wykorzystanie Internetu w promocji produktu turystycznego oraz zarządzanie relacjami z klientem w sektorze usług - pakiety lojalnościowe. Materiały szkoleniowe; Współpraca przedsiębiorstwa turystycznego z interesariuszami regionu. Materiały szkoleniowe; Problemy wdrażania nowego produktu turystycznego – turystyka ornitologiczna; Koncepcja rozwoju produktów turystycznych na obszarze działania LGD Promenada S12; Koncepcja spójnej sieci ścieżek turystycznych na obszarze Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Mazurskie; Inwentaryzacja szlaków turystycznych na obszarze gminy Postomino; Ekoturystyka – materiały szkoleniowe.

 

 

Ukończył wiele specjalistycznych szkoleń i warsztatów, w tym m.in.: Klastry i ich rola w budowaniu konkurencyjności turystycznej regionu, Specjalista ds. promocji turystycznej regionu, Marketing w turystyce, Praktyczne Studium Turystyczno-Hotelarskie, Komercjalizacja wiedzy, Ekoturystyka, Zastosowanie Internetu w biznesie, Zarządzanie projektami, Zarządzanie projektem kulturalnym, Trening Umiejętności Menedżerskich, Niezwykłe przywództwo, Lider – człowiek z wizją, Coaching, Mediacje i rozwiązywanie konfliktów, Komunikacja interpersonalna, Negocjacje, Asertywność, Wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, Miejsca pracy w sektorze kultury, Przygotowywanie projektów i zdobywanie funduszy, Księgowość małych i średnich firm, Marketing kluczem do sukcesu, Szkoła Liderów Teamwork.Prywatnie szczęśliwy mąż i tata. Marzyciel i realizator marzeń. Mężczyzna starający się żyć pełnią życia. Miłośnik przyrody, a w szczególności piękna Polesia, gdzie mieszka w małej wiosce wśród lasów, łąk, pól, jezior i bagien. Pasjonat wędrówek, obserwacji przyrodniczych, poezji, dobrej muzyki oraz ciekawych książek. Zaangażowany społecznie w wiele różnorodnych projektów i akcji edukacyjnych, kulturalnych oraz charytatywnych.


Na co dzień w ramach Grupy Eksperckiej CSV współpracuje z zespołem ekspertów, dla których to co robią jest prawdziwą pasją. U nas ludzie są najważniejsi. To oni tworzą naszą niebanalną ofertę specjalnie dla Państwa. Wszyscy są wysokiej klasy specjalistami w swoich dziedzinach. Nie ma wśród nas przypadkowych osób. Ale najlepiej przekonać się o tym samemu... Organizowane przez Grupę Ekspercką CSV szkolenia, eventy, doradztwo, badania i coaching prowadzą trenerzy, coachowie, nauczyciele i specjaliści różnych dziedzin z wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Wszyscy są specjalistami z zakresu kreatywnej edukacji, co gwarantuje wysoki poziom przekazywanej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych.


Każda podróż zaczyna się od jednego kroku, więc serdecznie zapraszam do wspólnej pasjonującej podróży szkoleniowo-doradczej. Wkładam serce i uśmiech w to co robię i dlatego lubię to robić. ZACHĘCAM DO BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU: tel. 504 63 63 53, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wierzę, że wspólnie będzie nam po drodze. Grzegorz Gołoś
 
Wstecz