Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » O Nas » Kim Jesteśmy?

Kim Jesteśmy?
CSV to grupa ekspercka, działająca na rynku w różnych formach od 1998 r. Specjalizujemy się w organizacji różnego typu szkoleń, warsztatów i wydarzeń, prowadzimy doradztwo i badania, a także redagujemy wydawnictwa. Odkrywamy możliwości... Naszą misją jest wskazywanie drogi do pełnego oraz wartościowego życia osobistego i zawodowego. Stawiamy na ludzi. Dlatego wspieramy rozwój kompetencji, potencjału i zdolności; kreujemy nowe umiejętności, wiedzę i twórcze postawy; a także motywujemy do podejmowania nowych wyzwań. A wszystko to kompetentnie i na luzie. Zawsze blisko ludzkich potrzeb! Nasz zespół to ludzie, których łączy pasja i kreatywność. Razem tworzymy markę, która kojarzy się z profesjonalizmem, doskonaleniem oraz rozwojem. Przecież "dzisiaj wygrywa się ludźmi, bo tylko ich nie można skopiować” (A. Koziar)

Przez kilkanaście lat naszej działalności współpracowaliśmy z setkami zadowolonych Klientów instytucjonalnych i korporacyjnych, a z naszych usług skorzystało tysiące osób. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra specjalistów - praktyków oraz efektywne metody pozwalają nam z pełną odpowiedzialnością polecać nasze szkolenia, eventy, doradztwo, badania i wydawnictwa. Gwarantujemy jakość oraz uśmiech i serce wkładane w trening umiejętności, konsulting, redakcję wydawnict i zabawę, gdyż to co robimy jest naszą pasją i chcemy nią zarażać innych!!! Na naszych szkoleniach, imprezach i sesjach nie ma miejsca na nudę!!! Są one po prostu - jak często mówią nasi Klienci - inne niż wszystkie!

Z naszej kompleksowej oferty typu full service korzystają m.in. firmy, urzędy, instytucje, szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, ośrodki pomocy społecznej, centra pomocy rodzinie, samorządy studenckie, organizacje pozarządowe, kościoły oraz osoby indywidualne. Realizujemy szkolenia, imprezy i sesje doradcze dla pracowników firm różnego szczebla, urzędników, nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców, pracowników socjalnych, katechetów, księży, kuratorów sądowych, studentów różnych kierunków, wolontariuszy organizacji pozarządowych i wielu innych.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz za granicą. Pracujemy dla klientów w większości polskich miast, w tym m.in. w takich jak: Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Warszawa, Ostrołęka, Płock, Radom, Siedlce, Opole, Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg, Białystok, Łomża, Suwałki, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot, Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Pikary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowcie Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory, Kielce, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Kalisz, Konin, Leszno, Szczecin, Koszalin, Świnoujście oraz w wielu innych.

W CSV wychodzimy z założenia, że "ludzie w dowolnym wieku mogą nauczyć się dosłownie wszystkiego, jeżeli pozwoli im się zastosować własny styl nauki i wykorzystać swoje mocne strony." (Barbara Prashing). Jesteśmy po to żeby pomagać w tym procesie. Zasady, którymi się kierujemy to wzajemny szacunek, bezwzględna pokora, radość i dobry humor, elastyczność i absolutna poufność. Korzystając z naszej oferty przekonają się Państwo sami, że jest to inwestycja, która się opłaci. Przecież "we współczesnym świecie każda firma, instytucja czy organizacja może się efektywnie rozwijać tylko dzięki inwestowaniu w swoje największe i niewyczerpalne bogactwo - w ludzi." (J. C. Maxwell).
 
Wstecz