Szkolenie obsługa klienta, Szkolenia turystyczne, Doradztwo turystyczne

Szkolenie obsługa klienta

Doradztwo turystyczne

Szkolenia turystyczne

CSV :: SZKOLENIA :: IMPREZY :: COACHING

Znajdujesz się tutaj: Strona Główna » Szkolenia

Szkolenia
Wykłady i warsztaty motywacyjne, czyli inspiracja z pasją
Wykłady motywacyjneTo nie są zwykłe spotkania. To są spotkanie niezwykłe. Bo niezwykli są ludzie, którzy w nich uczestniczą. W każdym człowieku drzemie potencjał, który wystarczy odpowiednio pobudzić i ukierunkować. Właśnie to robimy... Z uśmiechem. Krótko, zwięźle i na temat motywujemy do życia zawodowego i osobistego z pasją. Jedziemy wszędzie tam, gdzie przy różnych okazjach spotykają się ludzie otwarci na nowe wyzwania i poszukujący czegoś więcej. Z przyjemnością podejmujemy każde wyzwanie. Wystarczy nas do siebie zaprosić. Zmotywujemy i zainspirujemy najpiękniej jak tylko potrafimy.
Więcej…
 
Szkolenia turystyczne
W turystyce szczególnie ważny jest człowiek i jego umiejętności. To od efektywnych i profesjonalnych pracowników zależy, czy firma, organizacja lub region będzie się rozwijać. Dlatego firmom turystycznym (biura podróży, hotele, motele, pensjonaty, zajazdy, spa i inne obiekty hotelarskie, restauracje, kawiarnie i inne obiekty gastronomiczne), a także samorządom (urzędom gmin, starostwom powiatowym, urzędom marszałkowskim), lokalnym grupom działania (LGD), organizacjom turystycznym (LOT, ROT) i innym podmiotom oraz grupom zorganizowanym polecamy na zamówienie szereg atrakcyjnych szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas oraz naszymi referencjami, a następnie z poniższą listą szkoleniową:

Więcej…
 
Warsztaty kulinarne i szkolenia gastronomiczne
Szkolenia gastronomiczne i kulinarneNieprzypadkowo powstało powiedzenie "przez żołądek do serca". Ono mówi samo za siebie. Dobra kuchnia i dobra obsługa są magnesem, który przyciąga ludzi i sprawia, że chcą do nas wracać. Gotowanie z pasją i uśmiechem to specjalność naszych trenerów. Dlatego na zamówienie dla grup zorganizowanych oferujemy szerokie spectrum szkoleń adresowanych do osób pracujących lub zamierzających podjąć pracę w branży gastronomicznej. Tematyka obejmuje zagadnienia takie jak:

Więcej…
 
Szkolenia miękkie
Pewnych umiejętności potrzebuje prawie każdy. Dlatego na zamówienie dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych oraz grup zorganizowanych przygotowaliśmy ofertę szkoleń o bardzo szerokiej tematyce, ale zawsze"szytych na miarę" i dopracowywanych pod kątem konkretnych oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas oraz naszymi referencjami, a następnie z naszą listą propozycji szkoleniowych:

Więcej…
 
Szkolenia z zakresu ekonomii społecznej
Ekonomia społeczna to sektor, w którym przedsiębiorstwa społeczne prowadzą działalność o celach głównie społecznych, z której zyski w założeniu są reinwestowane w te cele lub we wspólnotę, a nie w celu maksymalizacji zysku lub zwiększenia dochodu udziałowców czy też właścicieli. Wszystkim zainteresowanym tą tematyką polecamy szkolenia pomagające założyć i rozwijać przedsiębiorczość społeczną, w tym w formie spółdzielni socjalnych. Proponujemy m.in. następujące zagadnienia:

Więcej…
 
Szkolenia dla pracowników pomocy społecznej
Realizujemy szkolenia dla pracowników instytucji pomocy społecznej, w tym dla Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie oraz Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej. Nasza oferta jest różnorodna, a jej wyróżnikiem są zajęcia prowadzone przez praktyków, na co dzień pracujących w zakresie przedmiotowych szkoleń. Przykładowa tematyka obejmuje następujące zagadnienia:

Więcej…
 
Szkolenia z zakresu pracy z młodzieżą
Młodzież. Skarb i wyzwanie. Są obszary, w których ich wychowawcy potrzebują konkretnych umiejętności. Szkoły (rady pedagogiczne), domy dziecka i placówki opiekuńczo-wychowawcze, świetlice, ośrodki wychowawcze, organizacje pozarządowe, samorządy studenckie i wszelkie inne grupy zorganizowane pracujące z młodzieżą lub na jej rzecz zapraszamy do zamawiania specjalistycznych szkoleń z zakresu pracy z młodzieżą:

Więcej…
 
Szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem i rodziną
Rodzina to brzmi pięknie. Ale niestety wiele współczesnych rodzin dosięgają różnorodne problemy. Tym, którzy pracują z dziećmi i rodzinami polecamy nasze szkolenia dedykowane właśnie dla nich. Zapraszamy do współpracy powiatowe centra pomocy rodzinie, miejskie i gminne ośrodki pomocy społecznej, szkoły, ośrodki adopcyjne i wszystkie instytucje, organizacje oraz grupy pracujące z dziećmi i rodzinami lub na ich rzecz. Nasza lista szkoleń przedstawia się następująco:
Więcej…
 
Obsługa szkoleniowa projektów
Jeżeli prowadzą lub planują Państwo realizację dowolnego projektu szkoleniowego z dowolnego źródła finansowania (fundusze europejskie, szwajcarskie, norweskie, inne) i potrzebują wsparcia wykwalifikowanej kadry to serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasi trenerzy są gotowi na pasjonujące wyzwania i ciekawe tematy realizowane w całej Polsce.
Więcej…
 
Trener do wynajęcia
Ona / on już czeka na wszelkie ambitne propozycje szkoleniowe. Bez względu na miejsce i czas chce podjąć wyzwanie. Żeby nawiązać współpracę wystarczy się z nami skontaktować. A więc? Jeśli potrzebują Państwo trenera z dowolnego obszaru wiedzy, to chętnie przeanalizujemy nasze trenerskie bazy danych i zaproponujemy wykwalifikowanych ludzi - specjalistów w swoich dziedzinach.

Więcej…
 


Wstecz